Lees voor
Zoek
Home > Oude Kerk > Activiteiten

Activiteiten


19
SEP
zaterdag 19 september 16:30 uur
De Muzerije, Telgterbuurtweg 27 Ermelo

Concert in de Muzerije 19 sep 2020 16:30

Beste mensen,

Nu er weer mogelijkheden zijn willen wij na een periode van stilstand de concerten in De Muzerije hervatten. Uiteraard wel met enkele aanpassingen die voortvloeien uit de richtlijnen die bij het geven van uitvoeringen van kracht zijn.

Een eerste aanpassing is dat de concerten, voor zover mogelijk en zolang het nodig is, tweemaal gegeven worden. Rekening houdend met de onderlinge afstand die gehouden moet worden en de daarmee samenhangende inrichting van De Muzerije, kunnen wij immers per concert minder bezoekers ontvangen. Om zoveel mogelijk muziekliefhebbers toch in de gelegenheid te stellen de concerten bij te wonen hebben wij voor deze oplossing gekozen.
De tijdstippen waarop de concerten plaatsvinden, namelijk 14.30 uur en 16.30 uur zijn zo gekozen, dat er tussendoor ruimschoots geventileerd kan worden en waar nodig gewerkt kan worden aan ontsmetting.

Een tweede aanpassing betreft het volgende: om een evenwichtige verdeling van het aantal bezoekers per concert te bewerkstelligen willen wij u vragen wanneer u van plan bent een concert te bezoeken, dit van tevoren aan te geven. Dit kan zowel telefonisch (0341-562762) als per e-mail. Fijn als u dan tevens vermeldt met hoeveel personen u denkt te komen en welk tijdstip uw voorkeur heeft.

Dan nu de aankondiging van het concert dat we graag willen houden op zaterdag 19 september aanstaande.:
Niet het voltallige Sweelinck Ensemble zal meewerken, zoals eerder aangekondigd, maar vanwege de beschikbare ruimte zullen enkele leden van dit ensemble zich instrumentaal laten horen.
Het gaat om de blokfluitiste Femke Vermaas en Janko Fraanje, die het clavecimbel en het secretaire-orgel zal bespelen.
Het programma dat zij aanbieden ziet er aantrekkelijk uit: een muzikale wandeling van Sweelinck naar Bach.
De aanvang van de concerten is, zoals hierboven al genoemd, 14.30 uur en 16.30 uur. De toegang is vrij. Na afloop zal worden gecollecteerd.

Graag tot ziens in De Muzerije!
Greetje en Gerrit 't Hart


Deel op Deel op

Details

zaterdag 19 september 16:30 uur
De Muzerije, Telgterbuurtweg 27 Ermelo

Zoek activiteit

Van
Tot
Zoek

Activiteiten

06
JUL

Liturgie dienst 6 juli 2025

Liturgie voor de eredienst
in de hervormde wijkgemeente ‘de Oude Kerk’ te Ermelo
op 6 juli 2025
In deze dienst wordt het heilig avondmaal gevierd

Voorganger: ds. T.W.D. Prins-van den Bosch


Welkom en mededelingen
Zingen Opwekking 717 Stil, mijn ziel, wees stil

Stil gebed, Votum en Groet
Zingen als kyriegebed: lied 1008 Rechter in het licht verheven

Leefregel
Zingen: psalm 62:4 Wees stil, mijn ziel, tot God uw Heer

Gebed om de Heilige Geest
Moment met de kinderen
Lied Daniël, Daniël, vertrouw op God (bijv. weerklank 80) Op de piano?

Schriftlezing: Daniël 1 (NBV21)
Lied psalm 49:1 en 5

Preek

Zingen: psalm 67:1 en 3 God zij ons gunstig en genadig

Gebeden (stil gebed, Onze Vader)
Geloofsbelijdenis (lied 340b staand gezongen)

Collecte, kinderen komen terug
Onderwijs
Tafelgebed
Sursum Corda
De voorganger breekt het brood en schenkt de wijn in
Diakenen gaan klaar staan
Uitnodiging om deel te nemen aan de maaltijd door de voorganger
Tijdens de maaltijd zingen wij lied 833 Neem mij aan, 62a Bij God alleen verstilt mijn ziel en 103e Bless the Lord my soul (alleen refrein)

Dankzegging
Lied 713:1, 3 en 5 Wij moeten Gode zingen

De oppas brengt de kinderen van de oppas in de kerk
Zegen, beantwoord met driemaal ‘Amen’
 
zondag 6 juli 2025 10.00 uur
Oude Kerk
Meer informatie

minder
27
SEP

Concert in de Muzerije op 27 sep 2025

Concert in het teken van vijftien jaar De Muzerije door
- Peter Ligtermoet (viool),
- Geraldine Ligtermoet (viool),
- Kleinkoor Ermelo en
- Gerrit 't Hart (orgel en clavecimbel).

Aanvang: 15.30 uur. De toegang is vrij, na afloop vindt een collecte plaats.

--------overige concerten-------------------------------------------------
8 november: concert in De Muzerije door Merel Leijen (harp) en Gerrit 't Hart (orgel en clavecimbel).
Uitgevoerd worden werken uit de barok. Aanvang: 15.30 uur. De toegang is gratis, na afloop vindt een collecte plaats.

13 december: concert in de Muzerije door Kleinkoor Ermelo, o.l.v. Gerrit 't Hart.
Uitgevoerd worden werken voor de advents- en kersttijd. Aanvang 15.30 uur. De toegang is vrij, na afloop vindt een collecte plaats.
 
zaterdag 27 sep 2025 15.30 uur
De Muzerije, Telgterbuurtweg 27, Ermelo
Meer informatie

meer
08
NOV

Concert in de Muzerije op 8 nov 2025

Concert in De Muzerije door
- Merel Leijen (harp) en
- Gerrit 't Hart (orgel en clavecimbel).

Uitgevoerd worden werken uit de barok.

Aanvang: 15.30 uur. De toegang is gratis, na afloop vindt een collecte plaats.

-------overig concert------------------------------------------------------
13 december: concert in de Muzerije door Kleinkoor Ermelo, o.l.v. Gerrit 't Hart.
Uitgevoerd worden werken voor de advents- en kersttijd. Aanvang 15.30 uur. De toegang is vrij, na afloop vindt een collecte plaats.
 
zaterdag 8 november 2025 15.30 uur
De Muzerije, Telgterbuurtweg 27, Ermelo
Meer informatie

meer
Website ontwikkeling: Exitus ICT